סיכום מילה במקום 2022

תחרות 'מילה במקום" לשנת 2022  בעיצומה.
70 יישובים ובהם כ-2,200 כותבים לוקחים חלק בשנה השנייה של תחרות הכתיבה הארצית של הליקון, בשיתוף איגוד מנהלי הספריות הציבוריות ואיגוד מנהלי מחלקות התרבות.

באירוע המסכם שהתקיים ב20.10.22 בכותר שקמה , ראשון לציון, הוכרזו הזוכים בגמר הארצי וחולקו חוברות התחרות, המכילות את כלל הזוכים במקום הראשון מכלל היישובים המשתתפים.

הזוכים במקום הראשון בגמר הארצי:

מקום ראשון – ניצן יוגב – רמת הגולן

מקום שני – פיני זמיר – בית דגן

מקום שלישי – שי יפרח – אשדוד

כלל הזוכים במקום הראשון ביישובים :

אבן יהודה – נעמה בר

אופקים – שלו פרץ

אור יהודה  – שני נורליאן

אשדוד – שי יפרח

באר שבע – נעמי צורף

בית דגן  – פיני זמיר

בית שמש – אבנר זרוק

בנימינה גבעת עדה  – אלדד מימון

בת ים  – מיטל עובדיה

גבעת שמואל – נעם כהן

גבעתיים  – דבורה דויטש

גדרה  – קארין בוארון

דימונה – שני אגמית מגירה

הגליל התחתוןן  – אביבית כהן

הוד השרון – חמוטל בנו

הרצליה  – אברהם אריאל

זכרון יעקב  – אלמוג פרידמן

חבל יבנה  – אסף שוכרי כהן

חולון  – הילי ג'פרי

טבריה – מירב אוריה יצחק

טורעאן طرعان – רוז שעבאן

טירת כרמל  – סיון פולק

יבנה – נטלי שמחה יחיעם

ירושלים  – שי-לי ג'משיד

כפר ורדים  – דותן שמר

כפר סבא  – נטע מגידוב

כפר תבור  – מירי רגנדורפר

מודיעין מכבים רעות  – יואב בן דור

מועצה אזורית אלונה  – נועה גולן

מועצה אזורית אשכול  – נגה ברק

מועצה אזורית בקעת הירדן  – יעל חודדוב

מועצה אזורית ברנר  – שרון דותן שמש וליבת דביר

מועצה אזורית גוש עציון  – יונתן מוניץ

מועצה אזורית הגליל העליון  – נטע שלם מנחם

מועצה אזורית חוף אשקלון  – אילנה אבן-בן נעים

מועצה אזורית חוף הכרמל  – תמנה באלף ברנע

מועצה אזורית מגידו  – יעל שושני-רום

מועצה אזורית מנשה  – יונתן חבצלת

מועצה אזורית משגב  – הדס הנמן

מועצה אזורית עמק הירדן – יהודית לוי

מועצה אזורית עמק המעיינות  – רחל אשד

מועצה אזורית שדות נגב  – יצחק כהן

מועצה אזורית שומרון  – נעמה שניאור

מועצה אזורית שער הנגב  – נעמי באסל

מועצה מקומית גני תקווה – אילנה ברוידא

מטה אשר  – לונה בן דב

מיתר  – אור מרציאנו

מעלה אדומים – גלי אטיאס

מצפה רמון  – יאיר אלון

נהריה  – יסמין איזנברג

נצרת أَلنَّاصِرَة – עאבד חנאן

נתניה  – אורית קלופשטוק

עפולה  – מיכל חקוקי

ערד  – עינת אילני

פרדס חנה כרכור  – תמר שילה קינן

פתח תקוה  – עלינה קרלינסקי

קריית ביאליק  – ענת גרי־לקריף

קריית גת  – אורה דירקטור

קריית טבעון  – מכי לוי

קריית ים  – אייל משה לוי

קריית מלאכי  – שמואל גרוס

קריית שמונה – אודיה מילר

ראשון לציון  – אופירה זורינם

רחובות  – דרור שקולניק

רמת הגולן  – ניצן יוגב

רמת השרון  – מיכאל טלאש פרלמוטר

רעננה  – עילי שני

שדרות  – עמיחי לבון

שוהם  – טלי ורסנו אייסמן

תל מונד  – שירי ראב

ברכות לזוכים וליישוביהם!

אנו מודים לכותבים ולמנהלי הספריות ומנהלי מחלקות התרבות ביישובים, על ההשתתפות בתחרות 'מילה במקום'!

לפרטים נוספים ניתן לכתוב ל- mila.helicon@gmail.com

נתראה בתחרות בשנה הבאה,
צוות מילה במקום